Eğitimlerimiz

Logo ERP çözümleri; maliyet, hizmet ve hız gibi performans ölçütlerinde iyileştirmeler sağlamak için büyük küçük neredeyse her sektörden işletmenin bütün kaynaklarının ve iş gücünün verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan yönetim sistemlerinin geneli için kullanılıyor. 1984 yılından bu yana sektöre öncülük eden Logo Yazılım, Türkiye’nin en değerli bilişim markaları arasında bulunuyor. Yıllardır süre gelen tecrübe; bilgi ve AR-GE çalışmalarıyla sürekli bir şekilde destekleniyor. Böyle bir ortamda, işletmeler için en doğru kurumsal kaynak planlaması çözümü, Logo Yazılım’dan geçiyor.

ERP, İşletmelere Ne Kazandırır?

İşletmenin kazancı ya da büyüklüğü ne olursa olsun iş bölümü ve kaynak planlaması etkili bir şekilde yapılmalıdır. Çalışanlar, görev ve sorumluluklarını yerine getirmeli, iş sürecinde aksaklıklar yaşanmamalıdır. Bunlardan birinin aksaması sonucu işletme için olumsuz sonuçların meydana gelmesi kaçınılmaz olacaktır. ERP yazılımları, bütün bu iş bölümünün, kaynakların ve sürecin tek bir noktadan planlanmasını, kontrol edilmesini ve yönetilmesini sağlar. Bu sayede iş süreci ve kaynak kontrolü etkin bir şekilde yürütülür, işletme için ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçilmiş olur.

Logo ERP Çözümleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumsal kaynak planlaması çözümlerinden olan Logo ERP yazılımları, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak sürekli güncellenen ve kullanımı kolay yapısı ile işletmelerin birincil tercihlerinden olmaya devam ediyor. Finans – sigorta, eğitim, perakende ticaret, telekomünikasyon ve bunlar gibi daha pek çok sektörde kullanıma müsait olan Logo ERP çözümleri, işletmelerin sahip olabileceği tüm fonksiyonların yönetilmesi ve kontrol edilmesine olanak sağlıyor. İşletmeler, Logo Yazılım çözüm ortakları aracılığıyla en doğru ve etkili kurumsal kaynak yönetimi çözümlerine kolay bir şekilde ulaşma şansına sahip olabiliyor.

Tetraport Logo Destek

Logo kurumsal ve KOBİ iş ortağı olarak hizmet veren Tetraport, Logo ERP çözümleri için Marmara Bölgesi’nin en çok tercih edilen Logo İş Ortağı olarak işletmelerin e-dönüşümlerini gerçekleştirmeleri için destek sağlıyor. Destek hizmetleri, proje yönetimi, raporlama, bulut çözümleri, sunucu kiralama gibi pek çok alanda hizmet veren Tetraport Teknoloji, Logo’nun Premier ve j-guar İş Ortağı olmasının yanı sıra Windows ve Java Çözüm Ortağı olarak tüm müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyor.

Eğer sizin de işletmenizin ölçeği ne olursa olsun ERP yazılım çözümlerine ihtiyacınız varsa Tetraport’un Logo ERP çözümlerinden faydalanmak için hemen iletişim kanalları aracılığıyla bilgi alabilir, işletmeniz için en uygun çözümleri öğrenebilirsiniz.

 
 
 

Abonelik

Son gelişmelerden haberdar olun.